כניסה למשתמשים רשומים | הרשמה חינם
דוא"ל
סיסמה
זכור אותי|שכחתי סיסמה
אמנת השירות לקופירייטרים
רוצה להישאר מעודכן?
הצטרף לרשימת הדיוור
שם
דוא"ל

תיקון ההודעה הקודמת פורום קופירייטינג

מאת: איל
נושא: תיקון ההודעה הקודמת
תוכן: משום מה, זה לא הציג את מעברי השורה, אז המשפטים שכתבתי הם : - כתיבת מאקרויים בתוכנת אקסל - תיכנות תוספות ל- אקסל המייעלות את העבודה. - הופך את כל העבודה עם אקסל לאוטומטית לחלוטין. מה דעתכם ?
הוסף תגובה
מבקש עזרה בליטוש כותרות לדף הבית שלי
| איל
| 22:34 26/09/2012
שלום, מומחה מסוים ראה את האתר שלי, ואמר לי ש"לא ברור מה אני מוכר" ושעדיף שבחלק העליון של האתר יהיה משפט-שתיים לגבי מה אני נותן. קהל היעד שלי הוא משתמשי אקסל "כבדים", והפתרון שאני מציע, הוא היכולת לתכנת "תהליכים" שלמים, ולהפוך אותם מתהליכים ידניים לתהליכים אוטומטיים. היתרון המשמעותי של מה שאני מציע הוא חיסכון בזמן, הרבה מאוד זמן. אז כתבתי כמה משפטים ואשמח אם תעזרו לי בחוות דעתכם - 1. האם המשפטים הבאים מסבירים מספיק טוב מה אני מציע ? 2. האם יש דרך להפוך אותם לשיווקים יותר ? - כתיבת מאקרויים בתוכנת Excel - תיכנות תוספות ל- Excel המייעלות את העבודה! - הופך את כל העבודה עם אקסל לאוטומטית לחלוטין. מה דעתכן ? http://excel.kova.co.il זה האתר שלי
תיקון ההודעה הקודמת
| איל « הודעה נוכחית
| 22:36 26/09/2012
משום מה, זה לא הציג את מעברי השורה, אז המשפטים שכתבתי הם : - כתיבת מאקרויים בתוכנת אקסל - תיכנות תוספות ל- אקסל המייעלות את העבודה. - הופך את כל העבודה עם אקסל לאוטומטית לחלוטין. מה דעתכם ?
לדעתי, זה עדיין לא מספיק ברור
| אני
| 09:40 27/09/2012
צריך ניסוח שיווקי יותר למה שכתבת בהסבר המקדים בהודעה שלך